Tréninky
Šachové tréninky pro děti i dospělé, začátečníky i pokročilé do úrovně KM.
On-line trénink

Hráč je se mnou v přímém (živém) kontaktu přes Skype a trénink je prováděn on-line přes internet pomocí sdílení obrazovky s šachovnicí v šachovém programu. Je to snadné i pro naprosté začátečníky. 

Nebojte se zeptat

Během tréninku se mě můžete okamžitě zeptat na to čemu nerozumíte a nebo na to co vás zajímá. Sami si určujete, jak rychle budeme postupovat, aby byl pro Vás trénink co nejvíce efektivní.

Výukové materiály

Samozřejmostí jsou výukové materiály v formátu MP4, PDF, PGN, které naleznete v členské sekci. Kdykoliv se tak můžete vrátit k již probrané lekci a připomenout si, vše co se při tréninku probíralo.

Tréninková videa

Budete mít přístup k bonusovým výukovým videím, které naleznete v členské sekci. Navíc i k videozáznamu vlastního online tréninku (videozáznam z obrazovky), pokud ho budete chtít zaznamenat. 

Příprava na partie

Pomohu Vám s přípravou na partii a nebo na celý turnaj. Bude-li to možné, mohu se Vám věnovat on-line a nebo i osobně po celou dobu vašeho turnaje. O partie se nemusíte starat, rád je pro Vás připravím.

Osobní kontakt

Pokud upřednostňujete kontakt formou osobního setkávání, tak Vám po domluvě nabízím možnost osobního individuálního tréninku. On-line trénink a osobní setkávání je možné kombinovat.

Krok za krokem

/Poznáme%20se
Poznáme se
Nejdříve Vám zašlu předem připravené otázky, kterými Vás budu moci poznat a zjistit tak Vaše silné i slabé šachové stránky.
/První%20trénink
První trénink
Během prvního tréninku probereme zodpovězené otázky, Vaše představy a společně stanovíme plán dalšího tréninku.
/Tréninkový%20cyklus
Tréninkový cyklus
Zlepšujeme Vaší hru, analyzujeme Vaše partie, zaměřujeme se na odstranění slabých stránek a zlepšení Vašich silných stránek.
/Výkonnostní%20růst
Výkonnostní růst
Po tvrdém tréninku přichází odměna ve formě získaných ELO bodů, turnajových úspěchů a radosti z povedených partií.